ZAMÓW KSIĄŻKI PRZEZ INTERNET

Najlepiej korzystać z tej usługi przed planowaną na następny dzień wizytą w bibliotece. Książki i audiobooki można zamawiać z katalogu od 19.00 do 7.00, pod warunkiem, że następnego dnia placówka jest czynna. W niedzielę zamówienia działają cały dzień. Po otwarciu biblioteki będą do odebrania. Dlatego nie należy się dziwić, że np. w bibliotece głównej na ul. Głębokiej 15 przed czwartkiem, sobotą i niedzielą zamawianie nie będzie aktywne – nie byłoby możliwości odbioru następnego dnia. Taka sama zasada obowiązuje na filiach – dzień po zrobieniu zamówienia biblioteka musi być czynna. Od czerwca wypożyczalnia dla dorosłych i oddział dla dzieci będą czynne również w soboty, więc zamawianie zacznie działać w piątki.

Dokonanie zamówienia jest bardzo proste. Wystarczy zalogować się na swoje konto czytelnicze na stronie http://biblioteka.cieszyn.pl, wybrać z katalogu książkę, która jest DOSTĘPNA, kliknąć ZAMÓW, potwierdzić i przyjść do biblioteki po odbiór. Jeden czytelnik może zamówić naraz 3 pozycje.

Biblioteka Miejska w Cieszynie przy ul. Głębokiej 15 od 1 czerwca będzie czynna:

poniedziałek 8.00-15.00

wtorek 9.00-17.00

środa 9.00-17.00

piątek 9.00-17.00

sobota 8.00-13.00

Godziny pracy filii biblioteki pozostają bez zmian. Do odwołania nieczynne są czytelnie i czytelnie internetowe.

Zapraszamy do zwracania zaległych książek i wypożyczania nowości, które, mamy nadzieję, trafią w gusty czytelników.