JACEK CYGAN W BIBLIOTECE!

Spotkanie będzie okazją do promowania książki „Odnawiam dusze” (2019 r.), która jest kontynuacją poprzedniej, „Życie jest piosenką” i opowiada historię piosenek i ludzi, z którymi autor je tworzył na tle czasów, w których powstawały. Drugą promowaną pozycją będzie dwujęzyczny tom wierszy po polsku i po czesku „Tu i tam. Wiersze / Tady a tam. Básně”. Przekładu na język czeski dokonała Renata Putzlacher i Agnieszka Buchtová. Promowane książki będzie można kupić w trakcie spotkania.
Wieczór poprowadzi dziennikarka Magda Miśka-Jackowska.
UWAGA! NA SPOTKANIE OBOWIĄZUJĄ ZAPISY – TEL. 33 852 07 10 wewn. 13. MIEJSCA NALEŻY ZAJĄĆ DO 16:45. POTEM ZOSTANĄ ZAJĘTE PRZEZ OSOBY Z LISTY REZERWOWEJ.
Wieczór autorski odbędzie się w sali konferencyjnej Biblioteki Miejskiej w Cieszynie (II p.) o godz. 17.00 z zachowaniem środków bezpieczeństwa. Liczba uczestników będzie ograniczona do 40 osób. Podczas spotkania będą obowiązywać środki ochrony osobistej w postaci maseczek lub materiału zasłaniającego usta i nos.
Rozmowę z Jackiem Cyganem będzie można również obejrzeć on-line na Facebooku Biblioteki. W trakcie spotkania będzie możliwość zadawania pytań.