Wakacje na start!

Niektórzy twierdzą, iż ze względu na rozliczne ograniczenia związane z reżimem sanitarnym, to lato będzie inne, nie tak szalone, trochę nijakie, może nawet nieco smutne … Bibliotekarze jednak nie poddają się ponurym myślom i pesymistycznym wizjom i postanowili hucznie, radośnie i kolorowo zainaugurować tegoroczne wakacje.
Uwaga, uwaga – spragnione wakacyjnych przygód dzieciaki – Biblioteka Miejska w Cieszynie ogłasza uroczyście pełne optymizmu i dobrej energii uroczyste otwarcie czasu kanikuły pod hasłem “Wakacje na start!”. Już 8 lipca Oddział dla Dzieci Biblioteki Miejskiej w Cieszynie zaprasza najmłodszych czytelników i sympatyków Biblioteki na ulicę Głęboką 15, gdzie będzie czekało na Was mnóstwo atrakcji. Teatr w plenerze, a w repertuarze “Niezwykłe przygody Kota i Karoliny”, gry i zabawy z animatorem, zamykanie w bańkach mydlanych, modelowanie balonów, kiermasz używanej książki dla dzieci i … oczywiście małe conieco czyli wata cukrowa i popcorn!
Serdecznie zapraszamy dzieciaki, całe rodzinki, grupy półkolonijne i kolonijne … słowem wszystkich spragnionych dobrej zabawy. Spotkajmy się przed Biblioteką już 8 lipca!

Impreza plenerowa “Wakacje na start!” zorganizowana będzie we współpracy z Hollywoodzka Family Cieszyn.
W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych impreza odbędzie się w innym terminie!