PROMOCJA KALENDARZA BESKIDZKIEGO 2020

Ten rocznik kalendarza jest wyjątkowy, ponieważ wydawnictwo po raz pierwszy ukazało się 60 lat temu. W bieżącym roczniku na 283 stronach znalazły się teksty dziennikarzy, literatów, historyków, działaczy kultury oraz artystów, poświęcone w dużej części wybitnym twórcom, którzy odeszli w ostatnich latach. Dodatkiem do Kalendarza jest płyta z piosenkami Aleksego Wróbla, mieszkającego w Londynie czechowiczanina, w wykonaniu artystów bielskiej Kubiszówki. Spotkanie poprowadzi redaktor naczelny Kalendarza Jan Picheta.
Jubileuszowa promocja 60. Kalendarza Beskidzkiego odbędzie się z udziałem wybitnych postaci z naszego regionu, autorów artykułów zamieszczonych w publikacji: Ewy Jaślar-Walickiej, Juliusza Wątroby, Grażyny Staniszewskiej, Władysławy Magiery, Romualda Karwika, Anny Pałaszyńskiej, Waldemara Czyża, Mieczysława Słoniny, Dobrosława Barwickiego oraz Szymona Brody.
Podczas imprezy będzie można kupić egzemplarz Kalendarza Beskidzkiego w promocyjnej cenie.
Nie może Państwa zabraknąć w bibliotece tego wieczoru!