Lato w Bibliotece

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje, to doskonały czas, aby zaprezentować Państwu naszą ofertę letnich warsztatów!

W ramach wakacji przygotowaliśmy zajęcia dla dzieci i młodzieży zarówno w Oddziale dla dzieci i w Pracowni Multimedialnej.

Pracownia przygotowuje dwa tygodniowe cykle zajęć, które odbędą się w lipcu – Wakacyjna Pracownia Opowieści (1-5 lipca) oraz Wakacyjna Pracownia Foto/graficzna (8-12 lipca). Każdy tydzień to spotkania w godzinach 9.30-13.30. W ramach Pracowni Opowieści stworzymy film animowany inspirowany opowiadaniami Milosa Macourka (dorosłym może być znany jako scenarzysta kultowego serialu “Arabella”), tydzień zakończymy uroczystą premierą w witrynie biblioteki. Pracownia Foto/graficzna to wielość form i aktywności – plener fotograficzny, fotobudka, tworzenie książek artystycznych, wprawki reporterskie.

Na tych, którzy szukają popołudniowych aktywności czeka Oddział dla Dzieci, który przez lipiec i sierpień (z wyjątkiem czwartków oraz weekendów) zaprasza na warsztaty od godziny 14.00. Na spotkania w Oddziale zapraszamy miłośników kina, gier, zabaw plastycznych i literackich.

Wszystkie zajęcia mają bezpłatny charakter, obowiązują zapisy.

Szczegółowy rozkład zajęć na plakatach, informacji udzielają:

Pracowni Multimedialna: 33 85 207 10 wew. 12

Oddział dla dzieci: 33 85 207 10 wew. 15