CIESZYN PO… STU LATACH

Biblioteka Miejska w Cieszynie serdecznie zaprasza na spotkanie ze Zbigniewem Solarskim, autorem wystawy “Miasto w światłocieniu, piękno tkwi w szczegółach – Cieszyn po stu latach”, które odbędzie się 22 stycznia br. o godz. 17.00 w sali konferencyjnej. Podczas spotkania będzie można obejrzeć fragmenty reportażu z planu filmowego „Legiony” z komentarzem artysty oraz wysłuchać prelekcję o tworzeniu fotografii artystycznej.
Spotkanie jest kontynuacją wystawy fotograficznej “Miasto w światłocieniu, piękno tkwi w szczegółach – Cieszyn po stu latach”, która od 16 stycznia br. prezentowana będzie w Muzeum Śląska Cieszyńskiego.

Wystawa fotograficzna i spotkanie autorskie ze Zbigniewem Solarskim zorganizowane zostały w ramach miejskich obchodów Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Polski.