Jesień w bibliotece

14 września o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie z doskonale znaną już wielu naszym czytelnikom Joanną Jurgałą-Jureczką, historykiem literatury i autorką książek o Zofii Kossak. Jej ogromna wiedza i ciepła atmosfera, która towarzyszy spotkaniom zawsze robi wrażenie, więc na pewno miłośnicy historii i literatury się nie zawiodą. Spotkanie odbywa się w ramach projektu „Cieszyńska jesień w barwach biało-czerwonych” realizowanego dzięki wsparciu finansowemu Narodowego Centrum Kultury w programie Kultura – Interwencje 2018.

21 września od godz. 10.00 do 18.00, w ramach cyklicznej imprezy „Skarby z cieszyńskiej trówły”, otwieramy podwoje naszego magazynu i zapraszamy na kiermasz książki używanej.

25 września o godz. 17.00 naszym gościem będzie Kamil Janicki – znany i lubiany autor książek historycznych. „Damy złotego wieku”, „Pierwsze damy II Rzeczypospolitej” , „Damy ze skazą” czy „Epoka hipokryzji” to pozycje, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem czytelników. Również to spotkanie jest częścią projektu „Cieszyńska jesień w barwach biało-czerwonych”.

Jesień na wrześniu się nie kończy, więc w październiku i listopadzie czekają nas kolejne, mamy nadzieję, ciekawe dla Państwa spotkania.

Zapraszamy do biblioteki!