Noc Muzeów w bibliotece.

Odział dla Dzieci od godz. 19.00 do 21.00 w STREFIE CZYTANIA proponuje dzieciakom warsztaty plastyczne i malowanie twarzy, a rodziców zaprasza na kiermasz dziecięcej książki używanej.

Podczas ubiegłorocznej Nocy Muzeów w podziemiach Biblioteki otwarta została KOMNATA ALCHEMIKA. Także i tym razem nie zabraknie wyjątkowego spotkania z nauką i techniką. Zmieni się jednak forma i będzie jeszcze bardziej WOW! Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi powyżej 10 roku życia na wizytę w piwnicach Biblioteki. Czy warto podjąć ryzyko i spotkać Alchemika? Musicie odpowiedzieć sobie sami… (Wejścia o godz. 19.00, 20.00 i 21.00)

Wypożyczalnia dla Dorosłych zaprasza od godz. 19.00 do 24.00 na I piętro na KIERMASZ KSIĄŻKI UŻYWANEJ. Na naszych kiermaszowych regałach znajdą się zarówno pozycje popularno-naukowe jak i wciągające powieści. Każdy miłośnik książek na pewno znajdzie coś dla siebie. Kto odwiedza nasze kiermasze, ten wie, że za niewielkie pieniądze można się zaopatrzyć w całkiem sporą kupkę interesujących pozycji!

Mamy nadzieję, że korzystając z wielu atrakcji Cieszyńskiej Nocy Muzeów zawitacie również do biblioteki. Serdecznie zapraszamy!