Rusza nabór na podstawowy i zaawansowany kurs komputerowy

Dostałeś komputer lub laptopa i nie umiesz odnaleźć się w wirtualnym świecie? Chcesz się dalej rozwijać, nabyć nowe umiejętności?  Skorzystaj z szerokiej oferty projektu „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści”. Dzięki projektowi możesz za darmo podnieść swoje kwalifikacje.

Nabór uczestników na kwietniowe szkolenia: Pierwsze kroki z komputerem, Palcem po mapie- wirtualne podróże; Atrakcje, kuchnia, pogoda i ciekawostki dotyczące podróży; Kup bilet PKP, zaplanuj wycieczkę z noclegiem nie wychodząc z domu; Zakupy on-line w praktyce; Kupować taniej; Zarabianie w sieci; Korzystanie z ubezpieczenia zdrowotnego za granicą ;Umówmy się w Internecie i spotkajmy w realu rusza od 19 marca br. w Wypożyczalni dla dorosłych w godzinach otwarcia Biblioteki.

Projekt „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści” jest realizowany przez partnerstwo w składzie: Fundacja Aktywizacja (Partner Wiodący), Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Polski Związek Głuchych Oddział Łódzki oraz Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego.

W ramach projektu „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści” na terenie Gminy Cieszyn przeszkolonych zostanie 360 osób w wieku od 18 do 65+ roku życia. Szkolenia dla mieszkańców Gminy Cieszyn odbywać będą się w Bibliotece Miejskiej w Cieszynie.

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych mieszkańców Gminy Cieszyn do udziału w bezpłatnych szkoleniach.

POLECAMY: