Czasopisma w Bibliotece Miejskiej

Przeciętna cena miesięcznika wynosi około 10 zł, więc całkiem sporo. Zamiast kupować czasopisma, można je u nas wypożyczyć!

Wśród tylu tytułów na pewno każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. Są wśród nich tygodniki o tematyce społeczno-politycznej (m.in. Polityka, Wprost, Tygodnik Powszechny, W sieci), czasopisma podróżnicze (Podróże, National Geographic, Poznaj Świat), popularno-naukowe (Focus, Świat Nauki), psychologiczne (Charaktery, Sens), związane z kulturą (Arteon, Kino, Książki), czasopisma kobiece (Gala, Claudia, Viva, Uroda Życia, Twój Styl), dotyczące aranżacji wnętrz i ogrodów (Cztery Kąty, Dobrze Mieszkaj, M jak Mieszkanie, Villa, Mój Piękny Ogród), zawierające gotowe wykroje i pomysły na robótki ręczne (Burda, Mollie Potrafi, Sandra) i wiele innych.

W 2018 roku pojawiły się też u nas zupełnie nowe tytuły, które, mamy nadzieję, znajdą swoich odbiorców:

Magazyn Turystyki Górskiej „n.p.m.” – dla wszystkich pasjonatów gór, zarówno tych wysokich i odległych, jak i tych całkiem bliskich

Psychologia Dziś – przedstawiająca problemy człowieka we współczesnym świecie i sposoby radzenia sobie z nimi

Filozofuj! – w sposób przystępny opisujące zagadnienia związane z filozofią i popularyzujące tę dziedzinę

Wróżka – dla wierzących w magię codzienności i tych stojących mocno na ziemi

Kocie Sprawy – dla miłośników kotów

Serdecznie zapraszamy do biblioteki!