Jesienne nowości w Bibliotece Miejskiej

Na swoich Czytelników czekają kolejne interesujące nowości wydawnicze, wśród nich „Skandynawski sekret. 10 prostych rad jak żyć szczęśliwie i zdrowo” doktora Bertila Marklunda. Po boomie na duńskie hygge (kluczem do szczęścia są małe przyjemności),  przyszła kolej na szwedzkie lagom (kluczem do szczęścia jest umiar). Zaserwowane porady są dobrym wstępem do poznania skandynawskiej recepty na harmonijne życie.

Gość tegorocznych Targów Książki w Krakowie Nicholas Sparks znów przygotował dla swoich fanów niezwykłą powieść o zwykłym życiu. Choć trzydziestokilkuletni bohater „We dwoje” jest człowiekiem sukcesu – ma kochającą żonę, małą córeczkę i świetną pracę – niespodziewanie musi zmierzyć się ze stratą i niepowodzeniami.  Czy i tym razem autor słynnego „Pamiętnika” mistrzowsko pokieruje losem swoich postaci i doprowadzi je do szczęśliwego zakończenia?

Serdecznie zapraszamy do Biblioteki po te i inne nowości!