Spotkanie autorskie i promocja książki

Biblioteka Miejska w Cieszynie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Bogusławem Dziadzią połączone z promocję książkiDiabelskie podcienia”, które odbędzie się 30 października 2017 r. o godz. 17.00. w sali konferencyjnej, II piętro.
Bogusław Dziadzia jest kulturoznawcą, socjologiem i artystą. Zawodowo związany jest z Uniwersytetem Śląskim w Katowicach. Prócz pracy naukowej uprawia malarstwo sztalugowe i ma na swym koncie wystawy indywidualne i zbiorowe. Jako pisarz zadebiutował w 2008 roku na łamach miesięcznika „Lampa” opowiadaniem „Płótno”. W jego dorobku znajduje się ponadto wydana w 2014 roku baśń „Błękitne pudełko do patrzenia na łąkę”.
„Diabelskie podcienia” to zaproszenie do magicznej wędrówki po Cieszynie, mieście, w którym przeszłość i przyszłość splatają się w jedno. To książka powstała z zachwytu Cieszynem, jego obecnym rytmem, kształtem i historią. Umieszczona wśród rzeczywistych miejsc opowieść nie jest niczym więcej, niż fikcją literacką.

SPOTKANIE AUTORSKIEI PROMOCJA KSIAZKI(1)