Kiermasz książki używanej

Kiermasz STB 2017 zdjecieOd kilku już lat Biblioteka Miejska w Cieszynie organizuje „Kiermasz książki używanej”. Akcja ta cieszy się niezmiennie dużym zainteresowaniem mieszkańców Cieszyna, tak więc w czerwcu kiermasz odbędzie się po raz kolejny, tym razem w ramach Święta Trzech Braci.

Wszystkich chętnych do nabycia „książek używanych” zapraszamy 9 i 10 czerwca 2017 r. do Biblioteki Miejskiej w Cieszynie (ul. Głęboka 15) w godz. 10.00 – 18.00. Już od złotówki kupić będzie można książki zarówno z literatury popularno-naukowej, jak i pięknej. Coś dla siebie znajdą dzieci, uczniowie, studenci, a także wielbiciele kryminałów, romansów, literatury sensacyjnej czy horrorów.

Pozyskane na kiermaszu pieniądze przeznaczone zostaną na zakup nowości wydawniczych do biblioteki.